top of page

מועד עדכון אחרון: 15.12.19

מדיניות הפרטיות של Clink

1.1 חברת ClinK (להלן: “ClinK”, “אנו” או “אנחנו”) מחויבת להגן על- ולכבד את פרטיות כל אדם המשתמש, הבא במגע, המבקר או המוסר מידע ל-ClinK.

1.2 מדיניות פרטיות ועוגיות זו (להלן: “מדיניות הפרטיות”) מפרטת את האופן בו ישתמשו ClinK והחברות הקשורות לה ברחבי העולם[1] במידע האישי שלך, הן באופן פעיל והן באופן סביל. אנו רשאים לאסוף את המידע האישי שלך כאשר הנך:

1.2.1 משתמש באתר אינטרנט של ClinK ו/או פורטל ClinK B2B (יחד, להלן: “האתר”);

1.2.3 מוריד או משתמש באחת מאפליקציות הטלפון הסלולרי של ClinK (להלן: “אפליקציה”).

1.3 אנו אוספים מידע אישי שלך, בין אם הנך:

1.3.1 מוכר ו/או קונה ו/או נותן או מקבל שירות (בכל מקרה, להלן: “משתמש”);

1.3.3 משתמש באפליקציה;

1.3.4 מבקר באתר;

 

2. אישור המדיניות על ידי המשתמש

שימושך בשירותי ClinK (להלן: “השירותים”) או רישום, הורדה או כניסה לאתר ו/או לאפליקציה, מהווים אישור מצדך כי ידועים לך או שניתנה אפשרות לקרוא את מדיניות הפרטיות, לרבות עיבוד (כולל איסוף, שימוש, גילוי, החזקה או העברה) של מידע. המידע אודותיך, המוחזק בידי ClinK, עשוי להיות מוחזק ומעובד באמצעות קבצי מחשב ו/או במסמכים בכתב.

אם תמסור ל-ClinK כל מידע אודות אדם אחר, באחריותך להפנות את תשומת לבו של אדם אחר כאמור למדיניות פרטיות זו.

בכל שאלה או הערה בנוגע לסוגיות פרטיות באתר ו/או באפליקציה, פנה ל-ClinK

3. סוגי המידע הנאסף

3.1.1 ClinK אוספת “מידע אישי” וכן “מידע אנונימי” אודות משתמשים ומבקרים. מידע אישי הנו מידע שניתן לעשות בו שימוש על מנת לזהותך, כגון שם מלא, כתובת דוא”ל, מספר טלפון, אופן התשלום, שם משתמש, סיסמה, כתובת דואר, כתובת IP, תמונת פרופיל, מיקום וכן מידע המקושר למידע כאמור. “מידע אנונימי” הנו מידע שאינו מאפשר לנו לזהותך, ואינו קשור למידע שניתן להשתמש בו לצורך כך. מידע זה כולל מידע שנאסף באופן סביל על פעילותך באתר או באפליקציה, כגון שימוש ונתוני שימוש (usage data), במידה שמידע כאמור אינו מקושר למידע האישי שלך.

3.1.2 במהלך כניסתך לחלקים מסוימים באתר ובאפליקציה, אנו אוספים מידע מסוים ממכשיריך, כגון כתובת ה-IP, מידע רזולוציית מסך, מיקום גאוגרפי, פרטי Wifi, פרטי דפדפן, מספר זיהוי מכשיר ייחודי (להלן: “UDID”) במידת הצורך ו/או מערכת ההפעלה הסלולריות שלך, וכן נעזרים בנותני שירותים צד ג’ לצורך השגת נתונים אנליטיים מפורטים. כמו כן, אנו אוספים מידע מיקום גאוגרפי ממבקרים המורידים את האפליקציה ומשתמשים בה. לעתים, מידע זה, הנאסף באופן סביל, יהיה מידע אישי – נא ראה בייחוד סעיפים 3.1.4 ו-3.1.5.

3.1.3 מידע הנמסר מרצון.

אנו אוספים מידע הנמסר לנו על ידך במהלך שימושך באתר ו/או באפליקציה. להלן דוגמאות:

3.1.3.1 מידע אישי שתזין בעת רישומך או שימושך באפליקציה, לרבות שמך המלא, כתובת דוא”ל, מספר טלפון, צורת התשלום, פרטי חיוב, תמונת פרופיל ופרטי פרופיל. מסירת חלק מהמידע האמור (כפי שיצוין על ידינו) הנה הכרחית לצורך יצירת חשבון ולצורך שימוש בשירותינו;

3.1.3.2 תכתובת עמנו (לדוגמה דוא”ל, משלוח הודעות ותמונות באפליקציה, הודעות טקסט) או עם משתמשים

3.1.3.3 מידע העדפות משתמש הנמסר על ידך, כגון העדפות שיווק, העדפות אופן יצירת קשר (לדוגמה, משלוח הודעות במסרון או באפליקציה), כתובת מגורים, כתובת עבודה ו/או מועדפים, וכן מידע במסגרת עריכת סקרים;

3.1.3.4 מידע אשר נמסר על ידך לצוות שירות הלקוחות שלנו או לעובדי ClinK אחרים, באמצעות דוא”ל, דואר, באפליקציה, מסרון, בשירות הודעות מיידיות של פייסבוק, במשלוח הודעות באפליקציה, בטלפון או באופן אחר, אז נשמור תכתובת כאמור, על מנת להגיב לפניותיך ולצורך שיפור השירות, ונהיה רשאים להקליט שיחות בעניין שירות לקוחות, לצורך אבטחת איכות ושיפור השירות.כל תמונות שתשלח לנו יישמרו במכשירך;

3.1.3.5 מידע שתפרסם בכל פורומים או לוחות מודעות (כגון בלוגים של ClinK, דפי אינטרנט של ClinK באתרי מדיה חברתית צד ג’ וכן פורומים המנוהלים על ידי צדדים שלישיים והזמינים לציבור, בהם נדונים עניינים הנוגעים ל-ClinK);

3.1.3.6 ;

3.1.3.7 מידע הנמסר על ידך, לרבות תמונות או תגובות, בנוגע ל- או במסגרת השתתפות ב- מבצעים או תחרויות, הממומנות, מקודמות או מוצעות על ידי ClinK ו/או כל צד ג’, וכן כל מידע שנמסר ל-ClinK באמצעות משוב, טפסי פרופיל או תקלות באתר/באפליקציה;

3.1.3.8 מידע הנמסר על ידך, לרבות עותק של תעודת הזהות או כרטיס האשראי שלך, בנוגע למקרים מיוחדים הנוגעים להונאה או שבהם יש צורך לוודא את זהות המשתמש ו/או את הבעלות באמצעי התשלום שנמסר. ClinK אינה מחזיקה פרטי כרטיס אשראי מלאים, ועותק של כרטיס האשראי שלך ישמש אך ורק לצורך אימות בעלותך ולמניעת הונאות;

3.1.4 מידע הנאסף באמצעות שימוש באתר או באפליקציה

3.1.4.1 נתוני מיקום גאוגרפי: במקרה של כניסה לאפליקציה באמצעות מכשיר סלולרי, נהיה רשאים להיכנס, לאסוף, לנטר ו/או לאחסן מרחוק “נתוני מיקום גאוגרפי”, העשויים לכלול קואורדינטות GPS של מסלולך (לרבות נתוני איסוף והורדה וכן מידע מסלול) או מידע דומה בנוגע למיקום המכשיר הסלולרי.

3.1.4.2 אנשי קשר: נהיה רשאים להיכנס ליומן או לרשימת אנשי הקשר, אם תעניק לנו הרשאה לעשות כן.

3.1.4.3 נתוני עסקאות: אנו אוספים מידע שנוצר במהלך מגוון שימושיך בשירות, לרבות תאריך וזמן ההזמנה והשירותים לרבות תשלומים.

3.1.5 מידע שנאסף באמצעות טכנולוגיה

3.1.5.1 במידה שתשתמש באתר, ייאסף ממך מידע באופן אוטומטי, לרבות מודל החומרה, סוג הדפדפן, מערכת ההפעלה, פרוטוקול האינטרנט (IP) ושם דומיין. אם תשתמש במכשיר סלולרי, נהיה רשאים בנוסף לקבל את ה-UDID או מזהה ייחודי אחר ואת מערכת ההפעלה הסלולרית. נהיה רשאים לבצע התאמה של מידע זה למידע האישי האחר הנמצא בידינו. כמו כן, אנו רשאים לעשות שימוש בעוגיות ובמידע URL לצורך איסוף מידע בנוגע לתאריך ולזמן השימוש בשירותים.

3.1.5.2 בנוגע לשימושך באפליקציה, אנו רשאים לקבל את תאריך ושעת השיחות, מסרוני ה-SMS, ההודעות באפליקציה ותוכנם, וכן רישום העובדה שפנית לנותן שירות. למען הסר ספק, אין ל-ClinK גישה לתכני שיחות ו/או מסרוני SMS בין משתמשים, או כל מידע שהוא אודות שיחות ו/או מסרוני SMS ממך לכל צדדים שלישיים (כלומר, כל גורם מלבד ClinK).

3.1.5.3 אנו רשאים להשתמש בשירותי צד ג’ בקשר לשימושך באפליקציה, דוגמת Google Analytics ו-Mixpanel על מנת לעקוב אחר מגמות ודפוסים בנוגע להתנהגות צרכנים ולנתחם.

3.1.5.4 כמו כן, אנו רשאים להשתמש בשירותי מניעת הונאות צד ג’ על מנת לעקוב אחר- ולנתח יומני שימוש, יומני מכשירים, יומני מסך ויומני מתן אישורים, לצורכי אבטחה, מניעת הונאות ומניעת הלבנת הון.

3.1.5.5 אם תבחר להוריד או להתחבר לאפליקציה או לאתר באמצעות אתר אינטרנט, אזי אתר אינטרנט כאמור רשאי למסור לנו מידע אישי אודותיך.

3.1.5.6

3.1.5.7 לאור הסתמכותנו על תוכנות מסחריות של צדדים שלישיים לצורך הפעלת שירותינו, ייתכן שנאסוף שלא במתכוון מידע אישי בשל פונקציות או מאפיינים מסוימים הנכללים בתוכנה כאמור או בשל שינויי או עדכוני תוכנה מסוימים. ננקוט בפעולות סבירות להסרת כל מידע כאמור לפני ההתקשרות ולאחר גילויו במערכותנו. נא הודיענו מיידית אם ידוע לך אודות כל איסוף מידע בלתי מכוון כאמור, על מנת שנוכל לפעול להסירו ממערכותנו.

3.1.6 מידע הנמסר על ידי אחרים

ClinK אוספת מידע הנמסר על ידי משתמשים, ולהיפך, לרבות דירוגים, תלונות ופרסומים בפורומים של ClinK או של צדדים שלישיים (כגון מדיה חדשותית) שבהם נדונים ענייני ClinK.

ClinK רשאית לקבל מידע אודותיך אם תשתמש בכל אתרי אינטרנט אחרים או בשירותים אחרים הניתנים על ידי הגופים הקשורים לה. כמו כן, ClinK משתפת פעולה עם צדדים שלישיים (לרבות, לדוגמה, שותפים עסקיים, קבלני משנה המעניקים שירותים טכניים, שירותי תשלום, רשתות פרסום, ספקי נתונים סטטיסטיים, ספקי מידע חיפוש, סוכנויות דירוג אשראי) ורשאית לקבל מהם מידע אודותיך. במידה שצדדים שלישיים אוספים מידע אודותיך ומוסרים לנו מידע כאמור, עליך לעיין במדיניות או בהודעות הפרטיות הנפרדות שלהם.

3.1.7 מידע אודות מכשירך

3.1.7.1 ClinK אוספת מידע אודות המכשיר המשמש אותך לכניסה לאתר, לאפליקציה ו/או לשירותים, אשר עשוי לכלול מידע אישי. מידע זה משמש לצורך זיהוי מכשירך, על מנת לקשרו לחשבונך. פעילות זו מבוצעת לצורכי אבטחה, בטחון, הערכת ביצועי האפליקציה או האתר, שיפור ואופטימיזציה של חווית הלקוח ומניעת הונאות, ועשויה לכלול מסירת מידע אודות מכשירך, לרבות נתונים אישיים מוגבלים, כתובת IP, נתוני WiFi ונתוני מיקום, לנותני שירות צד ג’.

3.1.7.2 ClinK אוספת מידע אודות אפליקציות זדוניות שהותקנו, המשמשות באופן ספציפי לביצוע הונאות נגד ClinK (להלן: “אפליקציות מותקנות”), לרבות שם ומועד התקנת האפליקציות המותקנות. למען הסר ספק, איננו אוספים נתונים מתוך האפליקציות המותקנות;

3.1.7.3 ביצועי הסוללה והרשת (משמע, סטטוס הסוללה ושימוש במטען) של מכשירך, שמות וסוגי קבצים וכן גודל הקבצים במכשירך, לרבות שטח האחסון הפנוי והמנוצל, אולם לא תוכן הקבצים; ו-

3.1.7.4 סטטוס המערכת, לרבות מידע אירוע מכשיר, כגון אירועי קריסה ופעילות מערכת.

4. עוגיות וקבצי או תגיות רשת אחרים

4.1 האתר עושה שימוש בעוגיות וטכנולוגיות קשורות למספר מטרות, לרבות פונקציונליות האתר, קבלת נתונים אנליטיים ופרסום. שימוש בטכנולוגיות אלו עשוי להיות כרוך בעיבוד מידע אישי. למידע נוסף אודות אופן השימוש בעוגיות ובטכנולוגיות קשורות באתר, ובנוגע לאפשרויות העומדות בפניך בעניין עוגיות, ניתן לקבל את מדיניות העוגיות שלנו shany@yalostar.com

5. אופן השימוש במידע

5.1 ClinK משתמשת במידע אודותיך (הן מידע אישי והן מידע אנונימי) למטרות הנזכרות מטה. במידה שהדבר נדרש על פי הדין החל (לרבות על פי ה-GDPR), נשתמש במידע האישי שלך אך ורק אם נהיה סבורים כי יש לכך בסיס משפטי הולם. הטבלה להלן מתארת את המטרות הנפוצות ביותר, וכן את הבסיס המשפטי למטרות כאמור. עשויים להתבצע שימושים אחרים במידע, במידה שהם עולים בקנה אחד עם הוראות מדיניות פרטיות זו.

 

מטרה

בסיס משפטי

לצורך רישום, אימות וניהול חשבונך

ביצוע הסכם עמך (או פעולות שבוצעו לבקשתך לפני חתימה על ההסכם)

או

האינטרס הלגיטימי שלנו לאבטח את חשבונך באמצעות אימות משתמש

לצורך מתן שירותים שונים, כמפורט באתר החברה

ביצוע הסכם עמך (או פעולות שבוצעו לבקשתך לפני חתימה על ההסכם)

לצורך קבלת ועיבוד תשלומים, לרבות, בנוגע למשתמשים, ניהול משא ומתן בנוגע ל- או הסכמה על מכירת שירותים מטעמך

ביצוע הסכם עמך (או פעולות שבוצעו לבקשתך לפני חתימה על ההסכם)

לצורך תקשורת בין משתמשים

ביצוע הסכם עמך (או פעולות שבוצעו לבקשתך לפני חתימה על ההסכם)

על מנת לספק שירות לקוחות

ביצוע הסכם עמך (או פעולות שבוצעו לבקשתך לפני חתימה על ההסכם)

על מנת לשפר ולבצע אופטימיזציה של האתר ו/או האפליקציה, לרבות התאמתם לצרכיך, כולל באמצעות הבטחה כי תכני האתר ו/או האפליקציה מוצגים באופן יעיל, עבורך ובמכשירך (לדוגמה, מחשב, טלפון סלולרי ומחשב לוח)

האינטרס הלגיטימי שלנו באופטימיזציה של הצגת שירותינו והתאמתם לסביבת המשתמש

על מנת לספק מידע אודות מוצרי או שירותי ClinK (יכונה לעתים: “הודעות שירות”), לדוגמה הודעות אודות עדכונים במדיניות הפרטיות וקבלות

ביצוע הסכם עמך (או פעולות שבוצעו לבקשתך לפני חתימה על הסכם)

או

האינטרס הלגיטימי שלנו לשלוח עדכונים חשובים בנוגע לשירותים שנרכשו על ידך, או משלוח הודעות משפטיות

על מנת לאמת ולפרוע קופונים של צדדים שלישיים לשירותי ClinK ולהודיע לשותפי צד ג’ אודות שירותים המזכים בצבירת נקודות בתכניות נאמנות של צדדים שלישיים

האינטרס הלגיטימי שלנו להשתתף בתכניות נאמנות המנוהלות על ידי צדדים שלישיים.

לצורך מסירת מידע (בדוא”ל, במסרון, בשירות הודעות מידיות, בדואר או בטלפון) אודות טובין ושירותים אחרים המוצעים על ידי ClinK, הדומים לטובין ולשירותים שנרכשו על ידך או שנבדקו על ידך, או שבהם הבעת עניין, לאחר קבלת הסכמתך, במידת הצורך (ובכל מקרה, בכפוף לזכותך לסרב לקבלת הודעות שיווקיות, ראה סעיף 9.1.4)

הסכמה

או

האינטרס הלגיטימי שלנו לקדם את מוצרינו ושירותינו, בכפוף למתן אפשרות להסיר את הודעות השיווק בעת האיסוף הראשוני של פרטיך

על מנת לפנות אליך לצורך קבלת משוב על שירותי ClinK

האינטרס הלגיטימי שלנו לבדוק את דעות המשתמשים אודות שירותינו, לצורך שיפור השירותים

לצורך ניתוח מידע, ביצוע בדיקות, מחקר והפקת נתונים סטטיסטיים, לרבות שימוש ב- deep learning, machine learning ובינה מלאכותית, על מנת לחדש ולשפר את שירותינו.

האינטרס הלגיטימי שלנו להשתמש בנתונים הנאספים במסגרת השירותים, על מנת להבין את אופן השימוש בשירותים, לצורך שיפור המוצרים והשירותים.

לצורך מאמצי ClinK לשמור על אבטחת האתר והאפליקציה ולצורך מניעת הונאות

ציות לחובה משפטית, במקרה שנדרשות בדיקות על פי דין בנוגע למניעת הונאות והלבנת כספים.

ניתוח סטטיסטי של הפרופיל הדמוגרפי של המשתמשים באופן מצטבר – ClinK רשאית למסור מידע אישי לנותני שירותים צד ג’ המספקים שירותי ניתוח דמוגרפי ומספקים ל-ClinK מידע סטטיסטי לא אישי.

האינטרס הלגיטימי שלנו להבין את בסיס המשתמשים שלנו, לצורך התאמה אישית ושיפור של שירותינו.

לצורך מדידת או הבנת יעילות כל פרסום של ClinK המופנה כלפיך.

במידה שנדרשות עוגיות או טכנולוגיות דומות – הסכמתך.  כמו כן, האינטרס הלגיטימי שלנו להעריך את הצלחת מסעות הפרסום שלנו.

לצורך שימוש ב-GPS על מנת לזהות את מיקום המשתמשים

6. אבטחה ושמירת מידע

6.1 ClinK עושה שימוש באמצעים אדמיניסטרטיביים, פיזיים ואלקטרוניים שנועדו להגן על המידע מפני גישה בלתי מורשית, שינוי ואי זמינות. ClinK תפעל בהתאם לדין החל במקרה של כל פגיעה באבטחה, בסודיות או בשלמות המידע האישי שלך, ובמידה שנראה לנכון או אם נידרש על פי הדין החל, נמסור לך הודעה באמצעות דוא”ל, במסרון או באמצעות פרסום בולט באתר, בהקדם האפשרי וללא דיחוי בלתי סביר, ככל שהדבר עולה בקנה אחד עם (1) צרכים לגיטימיים של אכיפת חוק או (2) כל אמצעי הנחוץ לצורך קביעת היקף ההפרה ולהשבתה על כנה של שלמות מערכת המידע.

6.2 אף שלא ניתן לערוב לאבטחת המידע באינטרנט או מחוץ לו, אנו עושים מאמצים סבירים מבחינה מסחרית לאסוף את המידע ולאבטחו בהתאם למדיניות הפרטיות ולכל החוקים והתקנות החלים.

6.3 במידה שקיבלת מ-ClinK (או בחרת) שם משתמש, קוד כניסה או סיסמה, המעניקים לך גישה לחלקים מסוימים באתר ו/או באפליקציה, באחריותך לשמור על סודיות מידע כאמור. ClinK מבקשת כי לא תמסור לאף אדם את שם המשתמש, קוד הכניסה או הסיסמה, ולא תעשה שימוש חוזר באותה הסיסמה במספר אתרי אינטרנט.

6.4 ClinK מגבילה את הגישה למידע האישי לאנשים הזקוקים לגישה כאמור על מנת לעבדו עבורה. במידה שהנם עובדים, אנשים כאמור יהיו כפופים להסכמי סודיות, ו-ClinK תנקוט בצעדים הולמים (לרבות צעדים משמעתיים) במידה שתגלה כי העובד(ים) לא עמדו בסטנדרטים שנקבעו להגנת המידע האישי. ClinK לא תישא בכל אחריות בנוגע לעובדים או לנציגים שפעלו שלא במסגרת מהלך העסקתם הרגילה או הוראות הסכם הנציגות שלהם, או בנוגע משתמשים או כל צדדים שלישיים הרשאים לקבל מאיתנו מידע אישי (כמפורט בסעיף 8) והפועלים באופן המנוגד להסכמים שנחתמו עמם.

6.5 המידע האישי יישמר על ידינו אך ורק למשך הזמן הנחוץ לקיום המטרה(ות) לשמה(ם) נאסף(ו) ולצורך ציות לדין החל.

6.6 לפיכך, ככלל, נשמור את המידע כל עוד חשבונך ב-ClinK קיים או כל עוד יש צורך בכך לצורך מתן שירותי ClinK, למעט מקום בו קיים צורך חוקי לשמרו פרק זמן ארוך יותר (לדוגמה, לאחר ביצוע הסכם במלואו, אנו עשויים להיות רשאים להשתמש בפרטי הקשר שלך למטרות שיווק). כמו כן, אנו רשאים לשמור את המידע הנחוץ לנו לצורך ביצוע מטלות תלויות ועומדות וכן את המידע הנחוץ לנו לצורך בדיקת תלונותיך או פניותיך, או מימוש זכויותינו ותביעותינו החוקיות, וכן מידע מסוים העשוי להישמר על ידינו לתקופה הנדרשת על פי חוק. מקום בו מידע מסוים נשמר אך ורק בשל קיום תקופת שמירה הקבועה בחוק, אזי עיבודו יהא מוגבל, אף אם לא תבקש זאת במפורש.

7. גילוי ומסירת מידע

7.1 אנו מכירים בחשיבות השמירה על סודיות המידע. לפיכך, לא נשכיר, נמכור או נמסור את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים, אלא אם תאשר לנו לעשות זאת באופן מפורש במועד הגילוי או בנסיבות המפורטות במדיניות פרטיות זו.

7.2 אם הנך מתנגד לשימוש או לגילוי של מידע סודי מסוים שנאסף אודותיך בדרכים הנזכרות במדיניות הפרטיות, באפשרותך לבחור (1) לא למסור מידע אישי בכל עת (אלא אם הדבר הכרחי לצורך השירותים); (2) לא להוריד את האפליקציה; (3) לא להסכים לשתילת עוגיות לא הכרחיות (ראה מדיניות העוגיות).

7.3 בנוסף לשימוש במידע שנאסף על ידינו למטרות המתוארות בסעיף 6 לעיל, אנו רשאים גם למסור את המידע שלך, כמפורט להלן. נא עיין היטב במדיניות מסירת המידע של ClinK, בייחוד בנוגע למידע אישי.

7.4 משתמשים - מזמינים ונותני שירות

7.4.1 אנו מוסרים לספקים מידע מסוים אודות מזמינים על מנת לאפשר הזמנת ומתן שירותים.

 -7.4.2 אנו מוסרים למזמינים מידע מסוים אודות ספקים על מנת לאפשר הזמנה, מתן וקבלת שירותים.

7.4.3 מידע שפורסם בכל פורום מקוון (לרבות המנוהל על ידי צדדים שלישיים) זמין לכל משתמש או מזמין הנכנס לפורום.

7.5 נותני שירותים

כמו כן, אנו מוסרים מידע אישי לספקים, נותני שירותי תשלום, חברות שיווק, נותני חסות, ספקי תוכנה, יועצים, חוקרי שוק וצדדים שלישיים אחרים, המבצעים שירותים עבור ClinK. לדוגמה, אנו מוסרים מידע אישי לחברות המספקות שירותי הודעות במסרוני SMS ובאפליקציות, שירותי דוא”ל ושירותי אחסון. כמו כן, אנו מוסרים מידע אישי לצדדים שלישיים המספקים שירותי ניתוח, ניטור ודוחות על מנת לסייע לנו במניעה וזיהוי של הונאות ופעולות אחרות. ClinK בחרה חברות השומרות על סטנדרטים גבוהים של פרטיות ומסכימות להשתמש במידע האישי אך ורק לצורך ביצוע שירותים ספציפיים עבור ClinK ובהתאם להוראות מדיניות פרטיות זו.

7.6 ציות לחוקים, אכיפת החוק ובטיחות

אנו רשאים למסור מידע שאספנו אודותיך, אם נידרש לעשות זאת על פי חוק או אם נהיה סבורים, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, כי סביר לגלותו לצורך ציות לחוק, לבקשות או להוראות של גופי אכיפת חוק, או במסגרת כל הליך משפטי (בין אם גילוי כאמור נדרש על פי החוק החל ובין אם לאו) או על מנת להגן על זכויות או קניין ClinK או כל צד ג’. לבסוף, אנו רשאים לגלות מידע על מנת לאכוף או להחיל את הסכם השירות שלנו, המופיע בכתובת https/yalostarholdings.com וכן הסכמים נוספים; או על מנת להגן על זכויות, רכוש או בטיחות ClinK, לקוחותיה או אחרים. האמור לעיל כולל החלפת מידע עם חברות וארגונים אחרים לצורך הגנה מפני הונאות וצמצום סיכוני אשראי.

7.7 מידע אנונימי

מידע אנונימי מצטבר הנו שילוב מידע אנונימי שלך עם מידע אנונימי של משתמשים אחרים (להלן: “מידע אנונימי מצטבר”). מידע אנונימי מצטבר אינו מאפשר זיהוי או יצירת קשר עם המשתמש. אנו רשאים למסור מידע אנונימי מצטבר כאמור לצדדים שלישיים, לצורך השגת המטרות הנזכרות במסמך זה או למטרות מסחריות אחרות, על פי שיקול דעתנו הבלעדי.

7.8 בתוך קבוצת החברות של ClinK

אנו רשאים למסור את המידע האישי שלך, כולו או חלקו, לכל חברת אם, חברת בת, מיזמים משותפים או חברות אחיות של ClinK, ובמקרה כאמור נדרוש מגופים כאמור לפעול בהתאם למדיניות פרטיות זו.

7.9 עסקאות

כמו כן, במידה שנעבור שינוי עסקי כגון מיזוג, רכישה על ידי חברה אחת או מכירה של כל או מרבית נכסי החברה, לרבות במקרה בלתי סביר של פשיטת רגל, ייתכן שהמידע האישי שלך ייכלל בנכסים המועברים. הנך מאשר כי העברות כאמור עשויות להתרחש וכי הנן מותרות על פי מדיניות פרטיות זו, וכי כל גוף הרוכש את ClinK, מתמזג עמה או הרוכש את נכסיה רשאי להמשיך לעבד את המידע האישי שלך, כמפורט במדיניות פרטיות זו.

 

8. מיקום המידע

8.1 המידע האישי שלך עשוי להימסר לגופים בקבוצת ClinK ולצדדים שלישיים (לרבות נותני שירותים) במדינות אחרות, מבלי לגרוע מכלליות האמור: קפריסין, ישראל, אירלנד, רוסיה, בריטניה וארצות הברית.

8.2 לפיכך, המידע הנאסף ממך על ידי ClinK עשוי להיות מועבר אל- ומאוחסן במדינה שאינה מציעה רמה הולמת של אבטחת מידע כנדרש על פי חוקי מדינתך. כמו כן, המידע עשוי להיות מעובד על ידי עובדים הפועלים מחוץ למדינת מגוריך, העובדים עבור ClinK או עבור ספקיה, נותני השירות שלה או שותפיה. מסירת המידע האישי על ידך מהווה ידיעתך אודות-, ואם נדרש על פי הדין המקומי, הסכמתך ל-, העברה, אחסון או עיבוד מידע כאמור.

8.3 כמו כן מבצעת ClinK גילויים של המידע האישי שלך לגופים ממשלתיים, בתי משפט או רגולטורים במדינות אחרות, במידה שגילויים כאמור נדונים בסעיף בעניין זה, אנו רשאים להסתמך על העובדה כי גילוי לבית משפט או לרשות מנהלית מתבסס על הסכם בינלאומי, הקובע בסיס משפטי להעברת המידע.

8.4 ClinK תנקוט בפעולות הולמות על מנת להבטיח כי המידע האישי שלך יטופל באופן מאובטח ועל פי חוקי הפרטיות החלים ומדיניות פרטיות זו. פעולות אלו עשויות לכלול חתימה על הסכמי העברת מידע או הבטחת ציות להתחייבויות סודיות או למנגנונים או תכניות להעברת מידע על ידי ClinK או צדדים שלישיים. במידה שהנך נמצא באיחוד האירופי, הנך רשאי לבקש לקבל מידע נוסף אודות מנגנוני העברת המידע המשמשים לצורך העברת המידע האישי למדינות שלישיות.

9. זכויותיך

9.1 בכפוף לדין החל, עשויות לעמוד לך הזכויות הבאות בנוגע למידע אישי, כולן או חלקן:

9.1.1 גישה למידע האישי שלך: כמו כן, הנך רשאי לקבל עותק של המידע האישי אודותיך, המוחזק בידינו, ולקבל מידע אודות פרטים מסוימים כגון (א) מקור המידע האישי שלך; (ב) מטרת, הבסיס החוקי ושיטות עיבוד המידע; (ג) זהות בעל השליטה במידע; ו-(ד) הגופים או סוגי הגופים להם ניתן להעביר את המידע האישי שלך.

9.1.2 נכונות המידע וזכות תיקון: ClinK פועלת על מנת להבטיח שנתוניך האישיים יהיו נכונים, מלאים ועדכניים, במידה הנחוצה באופן סביר למטרות מדיניות זו. באפשרותך לעדכן את המידע המוחזק אודותיך, באמצעות חשבון ה- ClinK שלך. אם המידע האישי הנו שגוי, חסר או אינו מעובד על פי הוראות הדין החל או מדיניות זו, תהיה רשאי לתקן או למחוק את המידע האישי שלך על פי הוראות הדין החל.

9.1.3 זכות להתנגד: בנסיבות מסוימות (לדוגמה, מקום בו המידע האישי שלך מעובד לצורך האינטרסים הלגיטימיים של ClinK), עשויה לעמוד לך זכות להתנגד לעיבוד המידע האישי על בסיס טעמים מוצדקים, הנוגעים למצבך הייחודי ועל פי הדין החל.

9.1.4 זכות למנוע שיווק ישיר: עשויה לעמוד לך זכות לבקש מ-ClinK לא לעבד את המידע האישי שלך לצרכים שיווקיים. במקרה כאמור, תוכל לשלוט בהעדפות השיווק הראשוניות שלך, באמצעות סימון התיבה הרלבנטית הנמצאת בהגדרות האפליקציה או בקישור ‘הסר’ בהודעת הדוא”ל השיווקית. לאחר מכן, תוכל לפעול בהתאם לקישורי היציאה מהשירות או להוראות ההסרה, שיישלחו בדוא”ל או במסרונים.

9.1.5 זכות לבטל הסכמה: אם עיבוד המידע האישי שלך נעשה על סמך הסכמתך, תוכל לבטל את הסכמתך לעיבוד כאמור בכל עת. יצוין כי לביטול ההסכמה לא תהא כל השפעה על עיבוד מוקדם יותר שבוצע על בסיס הסכמתך המוקדמת, ולא ימנע מאיתנו לעבד את המידע האישי הרלבנטי על בסיס משפטי אחר.

9.1.6 זכות הגשת תלונה: עשויה לעמוד לך זכות להגיש תלונה בפני רשות אבטחת המידע הרלבנטית או רשות מפקחת אחרת.

9.2 לשם מימוש זכויות אלו, במידת הצורך, פנה אל ClinK     shany@yalostar.com

 או השתמש בפונקציות המתאימות באפליקציה.

9.3 ייתכן שנבקש ממך מידע נוסף לצורך אימות זהותך ולצרכי אבטחה, לפני אישור בקשתך. אנו שומרים על זכותנו לגבות תשלום במידה שהדבר מותר על פי דין, לדוגמה אם בקשתך הנה חסרת יסוד או מופרזת בבירור.

9.4 זכויות מסוימות עשויות להיות כפופות לפטורים על פי הדין החל או להתממש בנסיבות מסוימות בלבד. אנו נפעל מולך בשקיפות, על מנת לסייע לך להבין האם ניתן, ועד כמה ניתן, לממש זכות מסוימת. בכפוף לשיקולים חוקיים ושיקולים מותרים אחרים, נעשה כל מאמץ סביר לכבד את בקשתך במהירות או נודיע לך אם דרוש לנו מידע נוסף לצורך מענה לבקשתך.

 

10. אתרי אינטרנט של צדדים שלישיים

10.1 ClinK עשויה לפרסם מעת לעת, באתר ו/או באפליקציה, קישורים לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים. קישורים אלו מוגשים כשירות למשתמשי ולמבקרי אתר ו/או אפליקציית ClinK, ואינם מנוהלים או מאומתים על ידי ClinK בכל אופן שהוא. כניסתך לקישורים כאמור נעשית באחריותך. ClinK אינה נותנת כל הצהרות או התחייבויות בנוגע לתכני אתרי אינטרנט כאמור, לרבות כל עוגיות המשמשות את מפעילי אתרי האינטרנט. אם תיכנס לאתרי אינטרנט באמצעות קישורים אלו, דע כי אתרים אלו מחילים מדיניות פרטיות עצמאית וכי ClinK לא תישא בכל אחריות בנוגע למדיניות אחרת כאמור. לפיכך, אנו ממליצים כי תקרא את מדיניות הפרטיות של אתרי צד ג’ לפני מסירת כל מידע אישי.

11. ילדים

האתר והאפליקציה אינם מיועדים או מופנים לילדים מתחת לגיל 18, ו-ClinK אינה אוספת ביודעין מידע אישי מזהה מילדים מתחת לגיל 18. על משתמשים מתחת לגיל 18 לקבל הסכמת הורה או משמורן לצפייה באתר או לשימוש באפליקציה. אם ייוודע לנו כי ילד מתחת לגיל 18 מסר מידע אישי מזהה באתר, נעשה מאמצים סבירים להסיר מידע זה מתיקיות האתר. שירותינו אינם מופנים לילדים מתחת לגיל 18 ואיננו מעוניינים לקבל מידע אישי מילדים מתחת לגיל 11.1 במידה שהנך סבור שנמסר לנו מידע על ידי ילד מתחת לגיל 18, נא פנה אלינו shany@yalostar.com

12. שינויים במדיניות הפרטיות של ClinK

ClinK רשאית לשנות את מדיניות הפרטיות מעת לעת. כל שינויים עתידיים במדיניות הפרטיות יפורסמו בדף זה, ואם תראה ClinK לנכון, יימסרו לך בהודעה (לרוב באפליקציה או באמצעות דוא”ל). לפיכך, עליך לבדוק כל שינויים במדיניות הפרטיות לפני שתמסור ל-ClinK מידע אישי. תאריך הגרסה העדכנית יופיע בעמוד זה.

13. יצירת קשר

לשאלות, הערות ובקשות בנוגע למדיניות הפרטיות, ניתן לפנות shany@yalostar.com

 

 

מנהל אבטחת המידע (Data Protection Officer) של ClinK הוא הגורם האחראי על ציות לחוקי הגנת המידע של האיחוד האירופי. ניתן לפנות למנהל אבטחת המידע shany@yalostar.com

bottom of page